Рівненські дошкільнята взяли участь у «Першому старті»

 П'ятниця, 07 жовтня 2016 00:26
Опубліковано в Рівненська область

Діти дошкільного навчального закладу ясла-садок № 55 «Котигорошко», були залучені до чергового етапу обласного спортивно-масового заходу «Перший старт», який зараз триває на Рівненщині.

Програма естафет, яку підготували для малят організатори, виявилася достатньо насиченою і цікавою. Вона дозволила дітям як самим позмагатися, так і повболівати за своїх друзів. Попри юний вік всіх учасників, вони демонстрували дуже хороші результати. Адже, в закладі значна увага приділяється фізичному розвитку дитини, що і довели молоді «Котигорошки», показуючи напрочуд вправне володіння, раніше не знайомим спортивним інвентарем.

Швиденько прослухавши інструктаж з техніки безпеки і розділившись на команди, малеча взялася за проходження естафет. Кращий колектив в загальному підсумку визначався за результатами конкурсів «Фітбол», «Влучний кидок», «Кільця» та «Тунель». Досхочу набігавшись і спробувавши себе у всіх завданнях, діти вишикувались для оголошення призових місць. Найкращим у підсумку став колектив з однойменною назвою закладу «Котигорошко», «Козачата» посіли друге загальнокомандне місце, а «Патріоти» стали третіми.

Урочисте нагородження розпочалося з вручення громаді міста Рівного диплому та кубку комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за друге місце у Всеукраїнських спортивних святах серед дошкільнят «Веселі старти» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Рівненській області, а дошкільний навчальний заклад ясла-садок № 55 «Котигорошко» тримав у подарунок спортивний інвентар. Кожен учасник команди, яка посіла призове місце, був нагороджений призами від Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.