Рівняни відпочивають активно

 Четвер, 10 жовтня 2019 10:57
Опубліковано в Рівненська область

у перші вихідні жовтня в понад 130 країнах світу, мільйони учасників різного віку і фізичної підготовки по всьому світу виходять на вулиці своїх міст, щоб продемонструвати, що активне життя доступне кожному.

Не залишилась осторонь цих подій і Рівненщина. Майже 200 любителів активного проведення вільного часу зібралось на майдані Незалежності. Під час реєстрації кожен з них отримав карту з нанесеними контрольними пунктами. Адже День ходьби у Рівному вже традиційно організатор - комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, проводить у вигляді квесту. На учасників очікувала не лише прогулянка по вказаним контрольним пунктам, а й знайомство із спортивними закладами міста. Адже цьогоріч партнерами Дня ходьби стали: Відділення Національного олімпійського комітету  України в Рівненській області, Обласна школа вищої спортивної майстерності, регіональний центр «Інваспорт» та обласна спортивна дитячо-юнацька школа олімпійського резерву.

На відкритті заходу з вітальним словом до присутніх звернувся начальник управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Віталій Ліпський, побажавши гарного настрою та з користю провести свій час.

Орієнтовна протяжність маршруту в цьому році склала близько 5 км, тому подолати таку відстань за 1годину 30 хвилин та зробити відмітки на контрольних пунктах, що вимагалось умовами квесту, було не складно як дорослим, так і дітям. Крім того, стимулом до участі у заході була і  лотерея, що розігрувалася по завершенню серед учасників. Лотами став різноманітний спортивний інвентар та інші речі, потрібні для занять фізичною культурою та спортом. Їх перелік був досить великим, тож багато учасників поверталися додому не з порожніми руками. Спеціальними призами були відзначені наймолодший та найстарший учасники. Зокрема, Тетяна Гізун у віці 1 рік та 1 місяць вже вдруге разом із мамою бере участь у заході, виборюючи звання наймолодшого учасника. А найстарший – Ілларій Михайлович Січовий ( у віці 82 роки ) став гарним прикладом спортивної активності та чудової фізичної форми.

 Заходи з нагоди Всесвітнього дня ходьби, крім обласного центру, відбулися і у інших населених пунктах Рівненщини.