«Розминка від чемпіона» завітала на Радивилівщину

 П'ятниця, 22 квітня 2016 01:04
Опубліковано в Рівненська область

Цього разу працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради разом з майстром спорту України з пауерліфтингу, багаторазовою призеркою всеукраїнських змагань з пауерліфтингу Марією Гулійчук, завітали до села Срібне, Радивилівського району. Свою спортивну кар’єру Марія розпочинала в комунальному закладі «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради, а зараз ще й обіймає посаду керівника Радивилівської районної громадської організації «Фізкультурно-спортивний клуб інвалідів «Олімп».

Місцем проведення розминки стала Срібненська ЗОШ І-ІІ ступенів. Під час знайомства спортсменка розповіла про своє життя, досягнення у спорті, продемонструвала школярам медалі і нагороди, одночасно розповідаючи де, коли і за яких обставин була здобута кожна з них. Після чого Марія запропонувала дітям разом переглянути фільм про XIV Літні Паралімпійські ігри в Лондоні (2012 р.).

Враховуючи той факт, що атлетка має певні проблеми зі здоров’ям, внаслідок ураження опорно-рухового апарату, її досягнення у спорті вражають ще більше. Школярі довго не хотіли вірити, що таку кількість нагород може здобути людина з не ідеальним здоров’ям. Однак факт залишається фактом, і після тривалого і цікавого діалогу між спортсменкою і школярами настав час фізичних вправ. Спортсменка провела не швидку, але цікаву розминку, під час якої коментувала кожен свій рух і одночасно розповідала за що відповідають різні групи м’язів. Марія особливу увагу акцентувала на чіткості виконуваних вправ і багато разів повторювала, що краще тренуватися в півсили, ніж переоцінити свої можливості і отримати травму, адже за її словами: «Найважливіше для кожного атлета, не отримувати травм, а тоді й перемоги прийдуть».

На завершення зустрічі школярі брали автографи у спортсменки, фотографувалися з нею та її нагородами. Після чого відбулося урочисте відзначення переможців конкурсу малюнку на спортивну тематику. На такій приємній ноті добігла свого завершення «Розминка від чемпіона» в селі Срібне.