«Розминка від чемпіона» завітала в Корецький район

 Четвер, 24 листопада 2016 18:00
Опубліковано в Рівненська область

Кореччина є постійним учасником багатьох спортивних заходів, які проходять в області. Значну кількість з них організовує комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. Черговим таким заходом стала «Розминка від чемпіона», яку для учнів Веснянської загальноосвітньої школи провела майстер спорту України з софтболу, володарка Кубка України Юлія Міронова.

В ході зустрічі молодої рівненської спортсменки з дітьми, вона представила себе, коротко поділилася своїми досягненнями у спорті і станом розвитку софтболу в Україні. Під час практичної частини заходу, Юлія розповіла їм про важливість розігріву м’язів перед заняттям спортом, водночас вона сама демонструвала кожен рух. Особливий акцент був зроблений на підготовці ніг, бо швидкість бігу є запорукою успішного виступу. Школярі ретельно все повторювали і намагалися не відставати від неї. Таке інтенсивне тренування особливо сподобалося хлопцям, тому їх дуже зацікавив складний, але цікавий спорт.

Діти вдосталь розігрілись і отримавши настанови від досвідченого товариша, намагалися випитати в неї більше про правила софтболу і його відмінності від бейсболу, перебіг тренувань софтболісток і її досягнення як капітана команди «Західний вогонь». Саме під керівництвом Юлії, цей колектив рівненських спортсменок став однією з найсильніших команд України і залишається фаворитом Чемпіонату України й понині.

Особливий інтерес у школярів викликали історії про закордонні змагання. Спортсменка поділилася враженнями від своїх перших змагань в Грузії, розповіла про виступи в Італії, Бельгії, Голландії та багатьох інших країнах світу, де вона мала нагоду поборотися за медалі з найкращими спортсменками. До речі медалі, котрі спортсменка привезла з собою, мали можливість потримати в руках всі учасники. Серед десятків визначних нагород, особливе місце займає відзнака за перемогу в конкурсі «Кращий волонтер «Спорт для всіх» у номінації «Кращий волонтер наймолодшого віку», якою вона була нагороджена в 2014 році.

Однак, захід не обмежився лише спілкуванням і розминкою. Всі бажаючі діти могли потримати в руках інвентар, вдарити биткою по м’ячу і спробувати його зловити спеціальною рукавичкою. Також організатори нагородили переможців конкурсу спортивного малюнка, який тривав напередодні у школі. Троє його переможців отримали призи від Відділення НОК України в Рівненській області. А на останок всі зробили спільне фото і безліч особистих селфі зі спортсменкою.