«Розминка від чемпіона» знову пропагувала софтбол

 Неділя, 22 листопада 2015 21:18
Опубліковано в Рівненська область

Ще одна «іскринка» «Західного вогню» долучилася до «Розминки від чемпіона». У черговому турі цього обласного спортивно-масового заходу, четвертий сезон якого зараз триває на Рівненщені, успішно дебютувала гравець рівненської софтбольної команди «Західний вогонь», майстер спорту України, володарка Кубка України, чемпіон України Ольга Млодзяновська. Вона підхопила естафету участі у «Розминці» від своїх подруг по команді Юлії Міронової, Альони Мякоти та Лесі Кроки, які вже зробили свій внесок у популяризацію цього виду спорту серед школярів Рівненщини.

Спортсменка зуміла викликати жвавий і непідробний інтерес до софтболу у школярів села Шубків Рівненського району. Урок фізкультури, який вона провела для учнів молодших та середніх класів, був для них незвичним і цікавим. Готуючись до нього, учні виразили своє розуміння спорту у малюнках, конкурс яких пройшов у школі. Авторам кращих робіт спортсменка вручила призи від Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області. Вона розповіла учням про специфіку софтболу, основні правила цієї гри, а також про свою участь у різноманітних змаганнях, зокрема у цьогорічному чемпіонаті України, де «Західний вогонь» здобув впевнену перемогу.

Ольга Млодзяновська виявилася хорошим розповідачем. Своє захоплення грою вона зуміла передати дітям, пробудивши у них жвавий інтерес до неї. Тому змушена була відповідати на їх численні запитання. Відповіді спортсменки, схоже, ще більше захопили дітей, бо інтенсивну розминку під її керівництвом вони робили з явним задоволенням, старанно повторюючи за нею всі вправи.

Ще більший ентузіазм у школярів викликала можливість відчути себе софтболістами під час відтворення елементів гри. Діти завзято кидали і ловили з допомогою спеціального спорядження софтбольного м’яча та дуже старалися відбивати його битою. Захоплення учнів передалося й вчителям. Дехто з них теж взявся за биту, щоб відчути смак гри.

Досхочу натішившись грою, діти кинулися навперебій брати у спортсменки автографи та фотографувалися з нею.