«Спорт для всіх» - радість життя» - руйнує вікові стереотипи

 Середа, 02 жовтня 2019 13:08
Опубліковано в Рівненська область

1 жовтня у Рівному в приміщені «Інваспорт» Рівненської обласної ради зібралися активні та спортивні, не залежно від віку, учасники обласного фестивалю «Спорт для всіх» - радість життя».

Його організатори - комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради спільно з обласною організацією ФСТ «Спартак» запропонували учасникам взяти участь у змаганнях з трьох видів спорту: настільний теніс, дартс та шашки .

Перед початком заходу до всіх присутніх з вітальним словом звернулися Василь Шевчук, голова обласної організації ФСТ «Спартак» та Микола Петренчук, директор обласного комунального закладу «Спорт для всіх», голова Відділення НОК України в Рівненській області.

Боротьба за перемогу проходила у трьох вікових групах. Після тривалих спортивних баталій серед тенісистів перемогу вибороли: Сергій Ксензик, Михайло Фик та Григорій Завадський.

У дартсі найбільш влучним виявилися: Сергій Левчик, Сергій Карпенюк та Іван Давидюк.                     

А найкращими в змаганнях з шашок стали: Іван Власик, Сергій Карпенюк та Леонід Іткін.

Переможці та призери фестивалю отримали дипломи і медалі КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та призи від Відділення НОК України у Рівненській області. Вітаємо переможців! А всім учасникам бажаємо ще довгі роки бути для оточуючих прикладом активності, стійкості духу і волі!