Спортивні баталії у «Країні мрій»

 Середа, 24 липня 2019 09:15
Опубліковано в Рівненська область

Справжня «Країна мрій» знаходиться поблизу села Межиріч, що в Дермансько-Острозькому національному природному парку, де зараз відпочивають школярі з всієї України.

Кожна зміна тут насичена яскравими подіями: співочі і танцювальні конкурси, дискотеки, квести. Але який же відпочинок в оздоровчому закладі без спортивно-масових заходів? В цьому переконані і працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, які тут досить часті гості.

Цього разу вони підготували для тутешніх дітей насичену програму «Олімпійського літа», адже в спортивних активностях брали участь аж 11 команд. Для успішного виступу учасникам потрібно було показати хороші результати в 5 естафетах. Демонструючи свої уміння вправлятись із різноманітним спортивним інвентарем, важливо було проявити ще й злагодженість дій в команді.

В загальному підсумку всі колективи показали майже рівні результати. Але переможець може бути тільки один. Цього разу найкраще виступила команда четвертого загону. Срібні нагороди дісталися команді другого загону, а бронзу вибороли діти з першого.

Всіх переможців та призерів організатори відзначили спортивними дипломами та пам’ятними сувенірами. Але не залежно від здобутого місця, всі учасники отримали масу яскравих емоцій,  позитиву  та радості.