Тренерка рівненської ДЮСШ № 5 - найкращий знавець з боротьби

 П'ятниця, 15 травня 2020 10:04
Опубліковано в Рівненська область

Завершився V тур інтелектуального конкурсу «Спортерудит». Цього разу для всіх бажаючих була запропонована олімпійська вікторина, темою якої стала «Боротьба».

Згідно правил, конкурсанти надсилали відповіді на сторінку «Спорт для всіх Рівненщини» у Фейсбуці.

Слід відмітити, що учасники конкурсу виявилися напрочуд ерудованими в питаннях боротьби. Адже двоє з них, Тетяна Яковець та Петро Нагорний, вперше за час проведення інтелектуального конкурсу «Спортерудит», надали всі правильні відповіді (55)!!! Проте, переможцем визначено Тетяну. Адже, відповідно до положення, якщо у двох і більше учасників буде однакова кількість правильних відповідей, перевага надається тому, хто надав відповідь раніше.

Отож, вітаємо з перемогою рівнянку, майстра спорту України з вільної боротьби, тренерку рівненської ДЮСШ № 5  Тетяну Яковець. На неї чекає приз – енциклопедія «Боротьба» від Відділення НОК України в Рівненській області. До речі, переможниця є активним учасником обласного спортивно-масового заходу «Розминка від чемпіона».

Наступний тур конкурсу «Спортерудит» стартує 20 травня, а його темою буде «Ребуси. Види спорту». Не втрачайте свій шанс – долучайтесь!