У Рівному пройшов обласний спортивний фестиваль з нагоди Всесвітнього дня людей похилого віку

 Понеділок, 05 жовтня 2015 15:33
Опубліковано в Рівненська область

Похилий вік - не привід для смутку, вважають ветерани фізичної культури та спорту Рівненщини, беручи активну участь у фестивалі «Спорт для всіх» - радість життя». Його традиційно проводять у день вшанування літніх людей комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», асоціація ветеранів фізичної культури і спорту Рівненської області та Рівненська обласна організація ФСТ «Спартак» за сприяння управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

Невблаганному лету років спортсмени-ветерани намагаються протиставити своє прагнення до активного життя, боротьби та перемог. Тому вони черговий раз зібралися, щоб зайнятися своєю улюбленою справою – спортивними змаганнями, і довести собі, і оточуючим, що вік невладний над тими, хто прагне жити повноцінно і готовий докладати для цього зусиль.

На відкритті фестивалю його учасників привітали голова Рівненської обласної організації ФСТ «Спартак» Василь Шевчук, президент Асоціації ветеранів фізичної культури і спорту Едуард Галузо та голова Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області Микола Петренчук.

До програми фестивалю входили змагання з настільного тенісу, більярду, дартсу та шашок. Тож, кожен учасник міг вибрати вид спорту собі до вподоби, та виходячи з власних можливостей. До того ж, змагання були організовані таким чином, що охочі могли взяти участь, якщо не в усіх, то, принаймні, у двох видах програми. Чимало ветеранів скористалися такою можливістю, виявляючи різнобічність своїх спортивних уподобань.

Суперництво в усіх видах було досить напруженим. Ветерани черговий раз продемонстрували, що у них ще є порох у порохівницях, вони гостро відчувають азарт спортивної боротьби і готові безкомпромісно боротися за перемогу.

Врешті серед спортсменів вікової групи 35 – 50 років за тенісним столом перше місце виборов рівнянин Віталій Одноколов. У дартсі найвлучнішим виявився Віктор Михайлицький з міста Сарни. Його земляк Олександр Цицюра заволодів «золотом» у більярді і шашках.

У віковій групі 51 – 60 років рівнянин Микола Боровець виявився найкращим тенісистом і переміг у дартсі. Ще один представник обласного центру Володимир Бестюк був неперевершеним у шашках. А за більярдним столом Фортуна була прихильною до Василя Довгальця з села Мирогоща Дубенського району.

Його односелець Віталій Дзядик теж виявився найвправнішим більярдистом серед тих, кому за 60. У шашкових баталіях у цій віковій групі переміг Микола Дубровський, кращою ракеткою став Юрій Кімстач, а дротики дартсу найбільш влучно кинув найстарший учасник змагань 74-річний Петро Мороз. Всі троє - мешканці обласного центру.

Таким чином, ветерани Рівненщини знову довели, що літа відступають перед тими, хто впевнено прямує по життю до нових спортивних перемог.

Переможці та призери фестивалю отримали дипломи і медалі відповідного ґатунку КЗ ОЦФЗН «Спорт для всіх» та призи від Відділення НОК України у Рівненській області.