У Рівному відбулися заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту

 Вівторок, 13 вересня 2016 02:35
Опубліковано в Рівненська область

Рівняни та гості міста, які перебували в суботу на майдані Незалеженості в Рівному, мали змогу долучитися до проведення Всеукраїнського олімпійського уроку, який проведено з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Організаторами дійства стали управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому, Відділення НОК України в Рівненській області, Рівненській міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Основна мета заходу – формування навичок і культури здорового способу життя, залучення населення до активних занять фізичною культурою і спортом. Отож, на відкритих майданчиках вихованці дитячо-юнацьких спортшкіл Рівного, спортивних федерацій, клубів своїми показовими виступами намагалися викликати зацікавленість до різних видів спорту. Зокрема, спортсмени демонстрували навички та змагалися зі стрітболу, футболу, волейболу, кросфіту, греко-римської боротьби, гімнастики, спідвею тощо. Видовищними для глядачів стали виступи вихованців Рівненської обласної федерації кікбоксингу "Будокан".

Батьки і діти, а їх на головній площі міста було чимало, мали змогу оцінити той чи інший вид спорту, скласти для себе відповідне враження. Зрештою, зробити вибір, в яку спортивну школи чи то клуб записатися.