У Рівному відбулися змагань з гирьового спорту

 Вівторок, 23 лютого 2016 01:52
Опубліковано в Рівненська область

фізичної культури і спорту Рівненської області.

У Рівненському фітнес-центрі «Crossfit» відбулися змагання з гирьового спорту спортивно-масового фестивалю ветеранів фізичної культури і спорту Рівненської області. Вони проходили у рамках відкритого Кубка Рівненської області з гирьового спорту. Основною метою проведення заходу було зміцнення здоров'я ветеранів фізичної культури і спорту та залучення їх до активного способу життя а також відбір учасників та формування команди для участі у Кубку України з гирьового спорту у 2016 році.

 

За підсумками проведених змагань, було визначено переможців у своїх вікових групах та вагових категоріях (поштовх + ривок).

Так, Ігор Грицуняк з Рокитного здобув перемогу у віковій групі 40-49 років (до 80 кг.). Кандидат у майстри спорту Володимир Пінчук із Сарн був найкращим у віковій групі 50-59 років (до 60 кг.). Підтвердив клас майстра спорту Леонід Момотюк з Дубенського району, який здобув перемогу у віковій групі 60-69 років (80+кг).

Рівняни Володимир Козак (80+ кг.), Володимир Зайнер (до 80 кг.), та Володимир Яновський (до 80 кг.) зійшли на п’ядестал пошани відповідно у вікових категоріях 40-49 років, 60-69 років та 70 +.

Найстарший учасник змагань Леонід Загайкевич з Рівного був поза конкуренцією у віковій групі 70+ (80+ кг.).

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами, медалями та сувенірами комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.