У «Розминки від чемпіона» завершилися літні канікули

 П'ятниця, 18 вересня 2015 11:32
Опубліковано в Рівненська область

Вона знову повертається на спортивні майданчики та спортзали шкіл Рівненщини. Завдяки зусиллям працівників комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради і сприянню управління освіти і науки, управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації та Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області учні загальноосвітніх закладів вже четвертий навчальний рік поспіль матимуть можливість зустрітися  з  відомими спортсменами у своїх рідних шкільних стінах.

 

Майстер-класи з видів спорту, показові виступи спортсменів, естафети та конкурси за їх участю пожвавлять уроки фізкультури. А можливість сфотографуватися зі спортсменом, отримати від нього автограф та відповіді на запитання зроблять їх цікавими та пам’ятними. Організатори цього спортивно-масового заходу переконані, що найкращим стимулом до занять спортом є особистий приклад людей, які досягли у ньому вагомих здобутків, та живе спілкування дітей з ними. Тому запланували його проведення в усіх районах та містах обласного підпорядкування. Особливий акцент, як і в попередні роки, зроблено на школах сільської глибинки, учні яких не надто часто мають можливість поспілкуватися з відомими спортсменами.

 

Тож, новий навчальний рік «Розминка від чемпіона» розпочала у селі Карпилівка Сарненського району. На урок фізкультури до тутешніх школярів завітав майстер спорту України зі стрільби з лука Іван Мазепа.

 

Зустріч видалася цікавою і змістовною. Готуючись до неї учні провели конкурс малюнка на спортивну тематику. Його переможцям гість вручив призи від Відділення НОК України у Рівненській області.

 

Спортсмен захоплююче розповів дітям історію становлення стрільби з лука, як виду спорту, його розвиток в Україні і, зокрема, на Рівненщині. Школярі дізналися, що сучасний спортивний лук – це складна конструкція, що поєднує у собі багатовіковий досвід людства і найновітніші технології. Проте, щоб досягти успіху, лучник повинен завжди бути у добрій фізичній формі. Тому розминка під керівництвом гостя була досить інтенсивною.

 

Після неї всі охочі мали можливість спробувати влучити у ціль з тренувального лука. Звичайно ж, не всім це вдалося одразу. Важливо те, що ті, у кого виникло бажання продовжити тренування, мають реальну можливість його здійснити, адже відділення стрільби з лука, яке очолює Іван Мазепа, діє у Сарненській дитячо-юнацькій спортивній школі.

 

Наступний тур «Розминки від чемпіона» пройде у школі села Вовчиці Зарічненського району.