У Вараші відбувся фестиваль здорового способу життя

 Середа, 25 жовтня 2017 23:42
Опубліковано в Рівненська область

Комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради продовжує вручення нагород містам, районам та об’єднаним територіальним громадам, які активно долучалися до проведення Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів протягом року. Зокрема, місто Вараш здобуло перше місце в обласних фізкультурно-оздоровчих заходах для дітей у літній канікулярний період «Школа плавання» та друге місце в обласному фестивалі з велоспорту «Велодень» для всіх верств населення в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «ВелоУкраїна».

Тому, працівники КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради завітали у Вараську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, щоб вручити кубки, дипломи та призи відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Вараського міськвиконкому та провести серед школярів фестиваль здорового способу життя.

Після урочистого шикування учні початкових класів сформували 5 команд, щоб позмагатися у спортивних естафетах. У гарному та піднесеному настрої вони змагалися у естафетах «Футбол», «Флорбол», «Фітбол», «Баскетбол» та «Переправа». Скандування вболівальників, весела ритмічна музика – все це додавало спортивного азарту, веселощів та гарного настрою. Діти поринули у вир позитивних емоцій.

Судді ретельно враховували кожну секунду і фіксували найменше порушення, щоб справедливо оцінити здобутки кожної команди. Врешті, беззаперечним переможцем стала команда «Стріла».

В індивідуальних конкурсах кожну команду представляли два учасника. Таким чином, в конкурсі з обертання гімнастичного обручу перемогу здобув Назар Ракульчук. Ольга Фокіна найдовше стрибала через скакалку, а Максим Каганець здобув перемогу у вправі з накидання кілець.

Переможці та призери фестивалю нагороджені дипломами комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами від Відділенням НОК України в Рівненській області.