Урок фізкультури у Рівненській ЗОШ № 11 провів чемпіон світу з кікбоксингу Роман Кроль

 Четвер, 10 грудня 2015 14:02
Опубліковано в Рівненська область

У загальноосвітніх закладах Рівненщини продовжується обласний спортивно-масовий захід «Розминка від чемпіона». Його черговий тур пройшов 9 грудня 2015 року у Рівненській ЗОШ № 11. На урок фізкультури до її учнів завітав Майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксингу, чемпіон світу  Роман Кроль. На допомогу він взяв двох юних вихованців Рівненської обласної федерації кікбоксингу Будокан, які ще тільки починають свій спортивних шлях. Гостей учням представив директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Микола Петренчук.

 

Роман Кроль розповів школярам про кікбоксинг, свою спортивну кар’єру, а також про можливості заняття цим видом спорту у Рівному. Переможцям конкурсу малюнка на спортивну тематику, який пройшов у школі з нагоди «Розминки від чемпіона», спортсмен вручив призи від Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області.

 

Розминку, як і належить чемпіону, Роман провів інтенсивно. Приєднавшись до учнів, тон у ній задавали юні кікбоксери.  А потім чемпіон дав школярам невеликий майстер-клас. Разом зі своїми помічниками він продемонстрував їм специфіку тренувань кікбоксерів. Діти з цікавістю спостерігали з стрімкими, енергійними рухами спортсменів. Особливе захоплення у них викликав сповнений молодечого завзяття спаринг юних єдиноборців.

 

Тож, школярі отримали потужний заряд фізичної і морально-психологічної спортивної енергії. Думається, багатьом з них захотілося бути такими ж вправними, сильними і впевненими у собі, як і їх гості.