В «Електроніку» відбулися змагання між юними спортсменами

 Понеділок, 31 липня 2017 13:06
Опубліковано в Рівненська область

На Рівненщині тривають змагання в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Олімпійське літо». Нещодавно до них були залучені діти, котрі зараз відпочивають на базі дитячого санаторно-оздоровчого комплексу «Електронік-Рівне». Традиційно тут завжди збирається велика кількість команд та вболівальників. Цього разу одразу 8 колективів визначали з-поміж себе найсильніших, найшвидших і найспритніших.

Під час командних естафет не було явних фаворитів і всі показували приблизно рівні результати. Однак, коли настав час індивідуальних конкурсів, тут проявився індивідуальний рівень молодих атлетів. До прикладу Владислав Сасін переміг одразу в двох конкурсах, з величезним відривом від найближчих переслідувачів. В завданні «Кільця» його результат був 10 з 10 можливих, а під час визначення «Володаря м’яча», коли потрібно було якомога довше жонглювати футбольним м’ячем, його зміг зупинити тільки свисток судді, який сигналізував про чергову звитягу. Але варто зазначити, що такий рівень підготовки не випадковість, а роки важкої праці, які вже привели молодого спортсмена до лав команди U-15 рівненської футбольної академії «Стандарт» і виступів на змаганнях обласної ДЮФЛ.

Таким видався черговий візит до санаторію «Електронік-Рівне» працівників комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, який відбувся за підтримки Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області. По завершенню всіх активностей, як завжди, переможці та призери естафет і конкурсів отримали медалі, дипломи та пам’ятні призи.