В Мирогощі пройшов черговий тур «Розминки від чемпіона»

 Вівторок, 22 березня 2016 01:48
Опубліковано в Рівненська область

До школярів села Мирогоща на урок фізкультури завітали імениті спортсмени з міста Дубно. Розминку для учнів провели майстри спорту України, багаторазові призери та переможці змагань з веслування на байдарках і каное – Василь Осійчук та Андрій Овдійчук. Дітей здивувало, що такі титуловані спортсмени проживають зовсім поруч з ними. Деякі діти навіть не повірили, що спортсмени з такою кількістю нагород і медалей проживають не в світових столицях, а в маленькому містечку на Рівненщині.

Хлопці багато розповідали про свої тренування, одноклубників, спортивні збори, змагання і місця де в Україні можна займатися таким цікавим видом спорту. Особливо багато уваги спортсмени приділили теоретичній частині розминки. Атлети детально розказали дітям про тонкощі своєї дисципліни, методики підготовки до змагань, особливості тренувального процесу і особливо наголосили на важливості комплексної розминки, адже до запливів можна приступати тільки після інтенсивного розігріву організму. Це, за словами спортсменів, не тільки вбереже вас від травм, а й дозволить м’язовій тканині швидко відновлюватися.

Після спілкування з атлетами діти перестали почуватися ніяково і провели коротку але інтенсивну розминку. Деякі вправи діти бачили вперше, проте всі старанно намагалися виконувати показані рухи. Не завжди це виходило правильно, але підґрунтя для подальших тренувань було закладено.

Після закінчення розминки розпочався довготривалий процес фотографування і роздачі автографів. Ледь не кожен з більше ніж 60 дітей хотів сфотографуватися зі спортсменами. Учні брали автографи в веслярів, попутно задаючи безліч запитань, починаючи від харчування і до режиму сну під час змагань. Задовільнивши цікавість всіх школярів, спортсмени попрощалися з ними і пообіцяли за нагоди навідатися до школи знову.