В НВК «Колегіум» відбулося представлення газети про олімпійську освіту

 П'ятниця, 13 травня 2016 00:36
Опубліковано в Рівненська область

Протягом багатьох років Рівненський навчально-виховний комплекс «Колегіум» проявляє значну активність в подіях, що пов’язані з олімпійською тематикою. Лише за останній рік школярі даного закладу мали змогу взяти участь в таких заходах як «Олімпійський урок», «Do like Olympians», «Олімпійський куточок», «Олімпійська лінійка», «Олімпійське лелеченя» і «Фестиваль здорового способу життя». Всі вони були організовані і проведені спільно комунальним закладом «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділенням НОК України в Рівненській області.

Однак на цьому досягнення НВК «Колегіум» у популяризації спорту не завершуються, адже нещодавно заклад почав випускати власну газету, під назвою «Олімпійська освіта в НВК «Колегіум», головним редактором якої є вчитель фізкультури Левенець Олег Іович.

Урочистості розпочав директор школи Куделя Петро Іванович. Він привітав педагогічний колектив і учнів, розповів про спортивні досягнення школи і акцентував увагу на важливості фізичної культури для повноцінного розвитку молодої людини. Участь в урочистостях також взяв директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, голова Відділення НОК України в Рівненській області Петренчук Микола Васильович. Гість розповів учням про спортивні досягнення їхньої школи, зазначив що НВК «Колегіум» є однією зі ста шкіл України, котрі гордо носять назву «Школа олімпійської освіти», нагадав школярам про всі досягнення і перемоги їхньої «alma mater» в різноманітних спортивних змаганнях і вручив пам’ятні подарунки від Відділення НОК України в Рівненській області. Після чого відбулося нагородження переможців шкільного конкурсу спортивної фотографії «Я і спорт», який був присвячений 25-річчю створення Національного олімпійського комітету України.

Завершилася презентація газети спільним фото всіх учасників урочистостей.