В Рівному стартувала нова спортивна ініціатива – «Rivne Running Club»

 Четвер, 10 березня 2016 03:32
Опубліковано в Рівненська область

З березня 2016 року в Рівному був створений спортивний клуб для любителів бігу та легкої атлетики. Основною метою клубу організатори називають популяризацію бігу, як спортивної дисципліни і організація потужного легкоатлетичного руху в Рівному. Можливість знайти товаришів для пробіжок і об’єднати бігунів-аматорів в межах однієї організації, та ідея, котра змусила професійних спортсменів та журналістів об’єднатися і створити клуб для любителів легкої атлетики.

Попри направленість на аматорську аудиторію, засновниками і тренерами клубу є справжні професіонали:

Ольга Земляк, Заслужений майстер спорту України. Чемпіонка та призерка чемпіонатів Європи та кубку світу, учасниця ХХХ літніх Олімпійських ігор в Лондоні 2012 року (4 місце).

Ольга Котовська, Майстер спорту України міжнародного класу. Чемпіонка України з марафонського бігу, переможниця та призерка багатьох міжнародних марафонів та забігів.

Наталія Прищепа, Майстер спорту України міжнародного класу. Багаторазова переможниця чемпіонатів Європи серед юніорів та молоді.

Вадим Слободенюк, Майстер спорту України міжнародного класу. Багаторазовий переможець та призер чемпіонатів та кубків України, бронзовий призер командного чемпіонату Європи, учасник літніх Олімпійських ігор 2004 р. (Афіни) та 2012 р. (Лондон).

Світлана Станко, Майстер спорту України міжнародного класу. Переможниця та призер багатьох міжнародних марафонів.

Сергій Ющишин, журналіст.

В планах організаторів проводити регулярні тренування для бігунів-початківців та залучати людей, котрі не мають компанії та мотивації для бігу. Тренування будуть проходити 4 рази на тиждень: в будні – у вечірній час, на вихідних – або на 10 ранку, або на 13 годину дня. Вести тренування будуть самі засновники клубу та кваліфіковані тренери. Забіги будуть відбуватися в зелених зонах та на стадіонах міста.

В планах клубу вже цього року провести кілька великих пробігів, зокрема, й на День Незалежності України. Клуб також планує підтримувати перспективних бігунів зі всієї області, розробляти та інформувати містян про бігові маршрути в Рівному. Вже на даному етапі, велика робота проводиться з залучення ЗМІ до інформування населення про діяльність клубу, розповіді про досягнення рівненських легкоатлетів та популяризацію бігу як найдешевшого та найдоступнішого спортивного заняття.