В Рівному відбулося урочисте підняття Олімпійського прапора

 Понеділок, 08 серпня 2016 00:06
Опубліковано в Рівненська область

З нагоди старту ХХХІ літніх Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, в Рівному на майдані Просвіти відбулося урочисте підняття Державного і Олімпійського прапорів.

В заході взяли участь голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко, перший заступник голови Рівненської обласної ради Микола Драганчук, заступник голови Рівненської облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко; начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації Віталій Ліпський та голова Відділення НОК України в Рівненській області, директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради Микола Петренчук.

В ході урочистої програми гості привітали спортсменів з можливістю представляти нашу країну на найвизначнішій спортивній події чотириріччя, зачитали вітання від президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки і побажали успіхів у всіх подальших спортивних стартах.

Представляти нашу збірну в Бразилії будуть 205 спортсменів, серед яких семеро з Рівненщини. Частина з них сьогодні були присутні на заході. Легкоатлеткам Наталі Прищепі, Світлані Станко та Ользі Котовській було довірено підняти Олімпійський прапор поруч з Державним, які разом прикрашатимуть собою місто до самого закінчення Олімпійських ігор.