В Рівному відбувся пробіг «Вулицями міста»

 Вівторок, 30 серпня 2016 23:27
Опубліковано в Рівненська область

З нагоди Дня міста, понад три сотні рівнян, взяли участь у відкритому легкоатлетичному пробігу «Вулицями міста».

Професійні спортсмени і аматори бігли по проспекту Миру обласного центру. Загальна дистанція, яку здолали бігуни, склала близько 1.5 км, тому дістатися фінішу зуміли всі, і дорослі і діти, котрих до речі було особливо багато.

Такий захід проводиться щорічно і має на меті спортивно відзначити День міста Рівного, залучити населення до активного дозвілля, сприяти популяризації легкої атлетики та пропагувати ідею здорового способу життя.

Організацію і проведення пробігу здійснювали управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому, Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Федерація легкої атлетики Рівненської області за сприяння комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення НОК України в Рівненській області.

Захід розпочався з розминки, яку в рамках Всеукраїнського проекту «Do like Olympians» («Роби як олімпійці»), провели рівненські легкоатлетки, учасниці ХХХІ літніх Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро: Майстер спорту України міжнародного класу, чемпіонка Європи 2016 року Наталя Прищепа та майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіонка України, срібний призер чемпіонату Європи, бронзовий призер І-х юнацьких Олімпійських ігор Олена Колесниченко.

По завершенню пробігу були відзначені його переможці. Серед чоловіків тріумфатором став Полюхович Роман (Rivne Running Club), а серед жінок найкращий результат продемонструвала Федчик Вікторія (ОСДЮСШОР). Після чого серед всіх учасників заходу проводилася лотерея, де розігрувалися призи від спонсорів і організаторів.