В Рівному визначили зимових рекордсменів

 П'ятниця, 31 березня 2017 21:28
Опубліковано в Рівненська область

Щороку на Рівненщині у рамках Всеукраїнських заходів «Спортивна зима» проводиться визначення переможців та призерів обласного конкурсу «Зимові рекорди». Традиційно, взяти участь в заходах могли всі бажаючі учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учні професійно-технічних навчальних закладів та студенти ВНЗ зі всієї області.

Щоб стати учасником заходу, і поборотися за нагороди від Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області, потрібно було протягом зимового періоду взяти участь в своєму населеному пункті у змаганнях, під час яких використовувалися лижі або ковзани. Після цього учасники робили загальне фото і надсилали його організаторам. Заклади, на чиїх світлинах було одночасно зображено найбільшу кількість людей з відповідним спортивним зимовим інвентарем, переходили до наступного етапу змагань.

Конкурс проводився у два етапи: перший – районний (міський) та другий – обласний, окремо в категоріях «Лижі» і «Ковзани». В загальному підсумку місця у конкурсі «Зимові рекорди» розподілилися таким чином:

(«Лижі» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів)

1 місце - Дубенська гімназія №2 Дубенської міської ради Рівненської області;

2 місце - Іваннівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенської районної ради;

3 місце - Осівській навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - Дошкільний навчальний заклад» Дубровицької районної ради Рівненської області.

(«Лижі» серед студентів вищих навчальних закладів)

1 місце - Сарненський педагогічний коледж Рівненського державного гуманітарного університету.

(Ковзани)

1 місце - Рівненська класична гімназія "Престиж" Рівненської міської ради.

Всі вони згодом отримають свої нагороди під час спортивних заходів, які для них проведуть працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.