В Рівному визначився володар «Кубка вулиць»

 Середа, 03 серпня 2016 02:24
Опубліковано в Рівненська область

В рамках фізкультурно-оздоровчих заходів «Олімпійське літо» в Рівному було проведено відкритий фестиваль з дворового футболу «Кубок вулиць-2016».

Фестиваль тривав протягом двох днів. В перший день боротьбу на груповому етапі розпочали 28 команд. Путівку до другого (фінального) дня отримали лише 7 кращих колективів. Всього в заході взяло участь 224 учасники, котрі представляли команди з міста Рівного, Рівненського та Здолбунівського районів.

Такі змагання проводяться з метою популяризації футболу, як найдоступнішого виду спорту в системі фізичного виховання та проведення активного дозвілля дітей в літній канікулярний період.

Загальне керівництво проведенням заходу здійснює управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненської міської ради і Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

За підсумками двох днів змагань бронзові нагороди дісталися команді «Адміни клітки» з м. Рівного (вул. Соборна та вул. Київська). Срібло зуміла вибороти збірна команда з мікрорайонів Ювілейний та Північний. Золото і «Кубок вулиць – 2016» з дворового футболу здобула команда «Фаворит» (смт Клевань). Кращим гравцем турніру став Федік Дмитро з команди «Ураган» (мікрорайон «Північний»), за що отримав нагороду від Рівненської міської федерації футболу.

Організатори змагань нагородили призерів дипломами та медалями, а тріумфатори отримали право ще й підняти над головою «Кубок вулиць-2016».