В Рівному завершився «Фестиваль естафет»

 Понеділок, 16 травня 2016 23:47
Опубліковано в Рівненська область

В спортивному залі ДЮСШ №4 пройшов заключний третій етап, щорічного обласного спортивно-масового заходу серед дітей молодшого шкільного віку «Фестиваль естафет». Захід проводиться третій рік поспіль і на меті має залучення якомога більшої кількості дітей молодшого шкільного віку до занять фізичною культурою та спортом. Пропагування ідеї здорового способу життя також є невід’ємною частиною фестивалю.

Вперше захід було проведено у 2013-2014 навчальному році. Двічі поспіль перемогу здобувала команда Рівненського НВК «Колегіум», яка і цього року представляла місто Рівне.

Загальне керівництво проведенням заходу здійснює управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації та комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради спільно з Відділенням НОК України в Рівненській області.

Фестиваль триває протягом навчального року і складається з трьох етапів. Під час першого етапу кожен навчальний заклад індивідуально проводить змагання серед учнів для того, щоб визначити найкращих представників і сформувати команду для подальших виступів. В ході другого етапу, за путівку до фіналу, між собою змагаються школи в кожному районі і місті обласного значення, серед переможців якого і проводиться заключний третій етап.

Під час заходу учні змагалися в командному заліку, який включає ряд не складних, але цікавих спортивних естафет. Цього року кращого між собою визначали одразу вісім команд. Всі вони проявили неабияку жагу до перемоги. Боротьба точилася буквально на кожному квадратному сантиметрі, проте переможець як завжди може бути тільки один. Цього разу, підтвердивши реноме фаворита, на найвищу ступінь п’єдесталу втретє поспіль здійнялася команда з міста Рівного, яку сформували школярі Рівненського НВК «Колегіум». Їхні товариші з Квасилівського НВК «школа-ліцей», котрі представляли Рівненський район фінішували другими, а бронзові нагороди виборола команда з Костопільського району, учні якої навчаються в Костопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5.

Після завершення командних естафет настав час для визначення переможців в особистому заліку. Тут між собою змагалися лише найвправніші представники кожної з команд, тому легкого тріумфу нікому здобути не вдалося. Проте одразу троє представників команди «Торнадо», яку сформували учні Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, котрі представляли Сарненський район, зуміли здобути перемогу в усіх конкурсах особистого заліку. Так, у конкурсі зі скакалкою всіх перемогла Кибукевич Надія, її товариш Жук Ілля не мав рівних у вправі «Володар кілець», а Легка Анастасія виявилася найкращою в обертанні обручу. В перерві між конкурсами діти мали можливість виграти призи, правильно відповідаючи на запитання у вікторині на спортивну тематику.

Всі переможці і призери були нагороджені кубками, дипломами та медалями комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, а всі учасники отримали пам’ятні сувеніри від Відділення НОК України в Рівненській області.

Наступний сезон «Фестивалю естафет» стартуватиме по всій Рівненській області вже з початку нового навчального року.