В селі Шубків Рівненського району відбувся ХХ «Турнір пам’яті вчителів» з волейболу

 П'ятниця, 27 лютого 2015 13:16
Опубліковано в Рівненська область

Жителі цього села залишаються вірним своїм спортивним традиціям та своєму улюбленому виду спорту – волейболу. Нещодавно, у січні пройшов ювілейний ХХХ „Турнір поколінь” серед команд тутешньої сільради, що став рекордним і був внесений до Національного Реєстру Рекордів як «найтриваліший період проведення щорічного любительського волейбольного турніру». А днями шубківські волейболісти відзначали ще один ювілей – 20-ліття «Турніру пам’яті вчителів».

Цей турнір виник в результаті об’єднання двох волейбольних турнірів, присвячених пам’яті шубківських вчителів Юрія Кірієнка та Федора Радовенчика. Спершу вони проходили, як шкільні турніри, у яких брали участь учні та вчителі Шубківської школи. Потім до них долучилися її випускники, які виставляли дедалі більше команд з різних сіл Шубківської сільської ради. Врешті турніри вийшли за межі сільради і навіть району. Тож, кілька років тому організатори вирішили об’єднати їх в один потужний захід - «Турнір пам’яті вчителів». Вважається, що всі, хто бере у ньому участь, вшановують пам’ять не лише людей, на честь яких він був заснований, а й усіх своїх вчителів, тренерів та наставників.

До організації та проведення турніру крім Шубківської сільської ради долучилися комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення НОК України в Рівненській області.

У ювілейному турнірі взяли участь команди не лише Шубківської сільради, а й довколишніх сіл, що формувалися за територіальним принципом, або ж представляли підприємства, організації, установи і, навіть, військову частину. Дві команди приїхали також з сусіднього Гощанського району.

Спершу команди з’ясовували стосунки у двох групах. Змагання проходили одночасно у спортивних залах Шубківської ЗОШ та військового містечка. Потім переможці групових змагань зійшлися у боротьбі за чемпіонський титул турніру. А поєдинок між командами, що посіли другі місця у групах, визначав, хто з них здобуде бронзові нагороди.

Врешті переможцем ювілейного турніру стала команда «СИМОНІВ-АМАКО» з села Симонів Гощанського району, друге місце посіла команда з села Великий Житин Рівненського району. Серед команд-господарів лише одній вдалося пробитися на п’єдестал пошани – бронза дісталася чоловікам села Шубків віком 20-25 років.