В селі Тучин Гощанського району відбувся фестиваль «Рух заради здоров’я»

 Четвер, 21 липня 2016 15:36
Опубліковано в Рівненська область

Підходить до завершення перший етап Спартакіади у підвідомчих установах департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації «Рух заради здоров’я».

Його черговий, передостанній, тур відбувся у комунальному закладі «Тучинський геріатричний пансіонат» Рівненської обласної ради.

У передчутті спортивного свята, колектив та підопічні закладу гостинно зустрічали працівників КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, які завітали до них із заздалегідь підготовленою спортивною програмою. Поважний вік та, зрештою, стан здоров’я учасників не завадили розвантажити їм свою буденність.

Тому, після урочистих та підбадьорюючих слів організаторів заходу, підопічні уважно вислухали умови проведення спортивних конкурсів та приготувалися до їх початку. Розділившись на команди, вони активно накидали кільця на спеціальні конуси, долали естафети «Джерело», «Хокей», «Баскетбол», «Теніс» та «Фітбол». Оплески, овації та веселий сміх охопили спортивний майданчик.

Після закінчення змагань учасники і вболівальники ще довго перебували у піднесеному настрої. Тим більше, що переможених у цих змаганнях не було. Всім учасникам дісталися дипломи від Відділення НОК України у Рівненській області. Керівництво установи теж нагородило підопічних подарунками.

Заключний тур першого етапу Спартакіади відбудеться 21 липня в комунальному закладі «Острозький психоневрологічний інтернат» Рівненської обласної ради.