«ВЕЛО Україна» у Рівному

 Четвер, 17 вересня 2015 03:02
Опубліковано в Рівненська область

Аматори велоспорту Рівненщини долучилися до цієї Всеукраїнської програми з нагоди Дня фізичної культури та спорту в Україні. Зокрема, в обласному центрі того дня найбільш активні з них взяли участь у велопробігу. До його організації та проведення доклали зусиль працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та громадська організація «Спілка велосипедистів Рівного».

 

Прихильникам двоколісного способу пересування організатори запропонували маршрут довжиною у кілька десятків кілометрів. Він починався на майдані Незалежності обласного центру, полягав його вулицями та дорогами прилеглих сіл, і фінішував, знову ж таки, у центрі Рівного. Таким чином велосипедисти мали можливість своїм прикладом закликати до занять велоспортом та активного способу життя мешканців сіл Малий і Великий Олексин, Зозів, Городок та  Обарів. Головним пунктом маршруту був ботанічний заказник «Вишнева гора». Тут учасники велопробігу перевели дух і  помилувалися чудовими краєвидами рідного краю, що відкриваються звідти.

 

Щоправда, здолати весь маршрут пробігу вистачило снаги, - чи, можливо, бажання, - не всім. Проте досить масовий старт, черговий раз засвідчив, що велоспорт є одним з найбільш улюблених видів фізичної активності рівнян. А наполегливість веломанів, які все-таки дісталися фінішу, вселяють ще й надію, що традиції рівненських шосейників   ще живі і дадуть про себе знати не лише на аматорському рівні.