Вони люблять спорт, можуть і вміють змагатися

 Понеділок, 07 грудня 2015 02:55
Опубліковано в Рівненська область

Це черговий раз довели учні Тучинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату своєю активною участю у спортивно-масовому заході «Ти зможеш, якщо зміг я».

Тут навчаються діти, які потребують певної корекції розвитку. Їх педагоги вважають, що одним із засобів досягнення цього є залучення дітей до занять фізичною культурою. Бо ж, здебільшого, вони дуже рухливі і непосидючі. Тож, спрямування їх енергії у русло організованої активності є цілком природнім. Тому у школі приділяється значна увага фізичному вихованню і тут завжди з готовністю відгукуються на пропозиції щодо проведення різних спортивно-масових заходів.

Працівники КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради 3 грудня 2015 року знову із задоволенням завітали у школу, щоб провести черговий тур Всеукраїнських святкових спортивних масових заходів «Ти зможеш, якщо зміг я» серед вихованців дитячих спеціальних закладів. Було очевидно, що й діти з нетерпінням чекали змагань. Вони підготували багато малюнків на спортивну тематику. Ледве гості встигли переглянути мистецький доробок учнів, як гомінка юрба заповнила спортзал. Уроки вже закінчилися, тож на захід зібралася, схоже, вся школа. Організаторам заходу було приємно вкотре зустріти серед учнів своїх знайомих, які брали участь у стартах «Олімпійського літа» під час відпочинку у дитячих санаторно-оздоровчих закладах.

Тепер вони запропонували дітям змагання у комплексі естафет з використанням різноманітних м’ячів. Охочих позмагатися було багато. Вихованці школи сформували шість приблизно рівноцінних команд. До складу кожної з них увійшли учні різних класів. Вони по черзі проходили дистанції естафет, демонструючи вправність у володінні фітбольним, футбольним, баскетбольним і волейбольним м’ячами. Спершу робили це попарно, а потім кожен мав змогу виявити свої індивідуальні можливості. Напруження спортивної боротьби було гідне змагань найвищого рівня. Належною була й підтримка вболівальників – енергія трибун, як мовиться, зашкалювала. Впродовж години зал був сповнений виром емоцій, викликаних спортивним протистоянням. Лише після фінального свистка вони почали поступово спадати, в очікуванні остаточного рішення судів.

Врешті, переможці та призери змагань були визначені. Найбільшого успіху домоглися хлопці та дівчата, які у назві своєї команди заявили, що вони - «Непереможні». Друге місце посіли «Козаки», третє – дісталося команді «Енергія». Зусилля найбільш наполегливих були винагородженні дипломами КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та призами від Відділення НОК України у Рівненській області. Всім учасникам крім хорошого настрою дісталися й пам’ятні сувеніри та спортивна атрибутика.

Завершився захід фотосесією з «Червоною карткою», на знак того, що діти обирають здоровий спосіб життя, відмовляючись від усього, що йому перешкоджає.