Воркаут опановує сквери та парки Рівного

 Середа, 10 червня 2015 10:51
Опубліковано в Рівненська область

Цей вид спорту досить популярний серед молоді Рівненщини. Його ентузіасти, об’єднані в обласну організацію «Street Workout Rivne», всіляко намагаються пропагувати своє захоплення і створювати умови для своїх послідовників. 6 червня 2015 року відкрився перший у Рівному спеціальний майданчик для занять воркаутом. Він розмістився в центрі міста, у сквері поблизу озера «Лебединка», що є одним з найулюбленіших місць відпочинку рівнян. Його облаштування стало можливим завдяки підтримці ТОВ «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» в рамках реалізації першого етапу проекту «Здорове майбутнє».

Офіційне відкриття майданчика було приурочене до проведення традиційного весняного фестивалю «Рівне Воркаут Фест», який є своєрідним неофіційним відкритим чемпіонатом Рівненщини з цього виду спорту. Учасників фестивалю привітали голова обласної організації «Street Workout Rivne» Владислав Олєйніков, директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради Микола Петренчук та представник «Реноме» директор ТОВ «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» Василь Рокунь.

Замість традиційної стрічки воркаутери, як і належить справді сильним людям, перерізали металевий ланцюг. І молоді люди, які активний рух зробили для себе способом життя, розпочали демонстрацію міцності своїх м’язів і сили духу. Слід зазначити, що численним відвідувачам скверу цього дня було на що подивитися і подивуватися неабияким досягненням учасників змагань в оволодінні своїм тілом.

Крім рівненських спортсменів помірятися силами з'їхалися воркаутери з Костополя, Острога, Гощі, Броварів, Києва, Тернополя та Івано-Франківська.

Змагання проходили у силовому та технічному фрістайлі, підтягування та віджиманні з вагою 35 кілограмів та джимбарі.

Боротьба видалася запеклою, адже кращі воркаутери з Рівненщини виборювали путівки на всеукраїнський чемпіонат. Проте, й приїжджі спортсмени намагалися продемонструвати все, на що здатні, викликаючи захоплення глядачів.

Переможцем у силовому фрістайлі став Олексій Кардаш з Гощі. У технічному фрістайлі неперевершеним був Андрій Михайлович з Тернополя. Найбільше разів підтягнувся на перекладині з 35-кілограмовим тягарем рівнянин Борис Вусатий. Віджатися на брусах з цією ж вагою найбільше разів вдалося киянину Ярославу Жуку. У джимбарі тріумфував Арсен Таргоній з Рівного.

Переможці та призери нагороджені дипломами та медалями відповідного ґатунку комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами відділення НОК України в Рівненській області.

Змагання асів воркауту органічно перемежовувалися різноманітними спортивними конкурсами для глядачів, які проводили працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради в рамках спортивно-масового заходу «Спорт для всіх» у парках і скверах». Воркаутери теж охоче брали у них участь, демонструючи різнобічність своїх спортивних уподобань та можливостей. Переможці конкурсів крім задоволення від фізичної активності так азарту спортивної боротьби отримали також заохочувальні призи від організаторів заходу.