Визначено переможців Конкурсу!

 Понеділок, 25 травня 2020 08:39
Опубліковано в Рівненська область

Організаторами визначено переможців та призерів мабуть самого найскладнішого конкурсу «Спортивні рекорди. Віджимання з хлопком», який проходив з 22 по 25 травня 2020 року на території Рівненської області.  

За його умовами, учасники з упору на витягнутих руках виконували віджимання з хлопком від підлоги. Для виконання завдання встановлювався час –  30 секунд, за які необхідно було здійснити найбільшу кількість віджимань з хлопком, що відображалося у вигляді короткого відео на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» у Фейсбуці.

Отож, за підсумками проведення конкурсу, в напруженій боротьбі перше місце здобув Михайло Марчук з міста Рівне (42 рази). Друге місце посів Сергій Тоюнда з Володимирецького району (39 раз). Бронзова нагорода дісталася Богдану Кучмею з міста Дубно (33 рази).

Всі вони будуть нагороджені медалями, дипломами і призами від КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та Відділення НОК України в Рівненській області.

Дякуємо всім, хто долучився до заходу, вітаємо переможців та призерів               і запрошуємо до участі в наступних активностях.

 

Пресслужба «Спорт для всіх Рівненщини».