Фінальні змагання серед учнів четвертих класів “Перші кроки”

12.11.2019
Тернопільська область

8 листопада 2019 року в Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №27 ім. Віктора Гурняка відбулись фінальні змагання серед учнів четвертих класів “Перші кроки”.

Два дні діти змагалися у мікрорайонах “Сонячний та ”Центр”. Спочатку п'ятнадцять учнів з кожної команди виконували комплекс вправ ранкової гігієнічної зарядки під керівництвом учня без допомоги вчителя.

Далі  п'ять хлопців та п'ять дівчат  змагались у різноманітних цікавих естафетах, а саме: “Біг змійкою”,“Естафета зі скакалкою”,“Баскетбол”,“Спритні та швидкі”,“Боулінг”.

Кожний спортивний колектив  показав  рівень своєї фізичної та технічної підготовленості та виявив  “бійцівські якості” та волю до перемоги.

По чотири команди – учасниці з кожного мікрорайону, тобто вісім команд,  вибороли  право виступити у фінальних змаганнях.

Вболівальники кожного спортивного колективу дружно  підтримували свої команди.

Після напружених спортивних баталій визначились переможці.

Перше місце виборола команда Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24, друге місце завоювала команда Тернопільськаої  загальноосвітнньої школи І-ІІІ ступенів № 20, третє місце посіла команда

Тернопільська загальноосвітня школа І-III ступенів № 11.

Команда-переможець та команди-призери отримали кубки, грамоти та медалі, а всі учасники – призи з логотипом “Спорт для всіх”   та призи від  незмінного спонсора змагань – Тернопільської філії Торгового дому “Карпатські мінеральні води”.

Організатори змагань: Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, Управління освіти Тернопільської міської ради.