Команда ФК «Котів» – володар Суперкубка Бережанського району з футболу

 Вівторок, 10 листопада 2015 01:03
Опубліковано в Тернопільська область

В першу неділю листопада на міському стадіоні Бережанська районна федерація футболу та Бережанський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провели Суперкубок району з футболу, в якому взяли участь чемпіон району команда ФК «Котів»  та володар Кубка району команда ФК «Божиків».

 

Справжня чоловіча боротьба точилася на полі перших 20 хвилин. А в подальшому клас і майстерність футболістів з Котова взяли гору над бажанням і самовіддачею божиківських футболістів. Проте, в першому таймі м’яч лише одного разу побував у сітці ФК «Божиків». Але у другому таймі все стало на свої місця. Гравці ФК «Котів», бажаючи помститись за поразку в кубковому матчі, накочували атаку за атакою на ворота ФК «Божиків». І, попри безліч невикористаних моментів, ще тричі вразили ворота суперників. Підсумкових рахунок 4:0 на користь ФК «Котів» (відзначились Тарас Семенець і тричі Віталій Колодка).

 

Команда-фіналіст Суперкубка отримала грамоту, ФК «Котів» як володар Суперкубка – грамоту та Кубок, кращі гравці в складі обох команд – Олег Іванчишин та Віталій Колодка – отримали цінні призи від голови Бережанської районної федерації футболу Нестора Колодки.