Майбутні чемпіони-лекоатлети зростають у Залізцях

 Четвер, 25 травня 2017 23:46
Опубліковано в Тернопільська область

На шкільному стадіоні смт. Залізці, Зборівського району, що на Тернопільщині, вперше відбулися змагання з легкої атлетики серед учнів 1-4 класів та дітей старшої групи ДНЗ.

Змагалися діти в 2-ох видах: човниковий біг 4x9 м і біг на 30 м. Чемпіони та призери з кожного виду нагороджені грамотами, медалями та призами Тернопільського обласного центру «Спорт для всіх».

Човниковий біг 4х9 м

дівчатка 1-2 класів і дівчатка ДНЗ хлопчики 1-2 клас і хлопчики ДНЗ

І місце – Сеник Діана ДНЗ 11.58 І місце – Батюх Вадим 2-А кл.11.18

ІІ місце – Чух Дарина ДНЗ 11.78 ІІ місце – Сухецький Андрій 1-кл.11.25

ІІІ місце – Теслюк Анастасія 1-А 11.95 ІІІ місце – Цвігун Юра 2-Б 11.36

Біг на 30 м

дівчатка 1-2 кл. і дівчатка ДНЗ хлопчики 1-2 кл. і хлопчики ДНЗ

І місце – Сеник Діана ДНЗ 6.00 І місце – Батюх Вадим 2-А кл. 5.73

ІІ місце – Тимчишин Тетяна 2-А кл. 6.10 ІІ місце – Цвігун Юра 2-Б 5.89

ІІІ місце – Теслюк Анастасія 1-А кл. 6.20 ІІІ місце – Коваль Дмитро 2-А кл 5.94

Серед 3-4 класів за сумою місць в двох видах стали:

дівчатка хлопчики

І місце – Дереженець Наталя 4 кл. І місце – Химчук Андрій 4 кл.

ІІ місце – Голембйовська Наталя 4 кл. ІІ місце – Новак Сергій 4 кл.

ІІІ місце – Пиняга Іванна 3-А кл. ІІІ місце – Малюшевський Назар 4 кл.

Човниковий біг 4х9 м

дівчатка 1-2 класів і дівчатка ДНЗ хлопчики 1-2 клас і хлопчики ДНЗ

І місце – Сеник Діана ДНЗ 11.58 І місце – Батюх Вадим 2-А кл.11.18

ІІ місце – Чух Дарина ДНЗ 11.78 ІІ місце – Сухецький Андрій 1-А кл. 11.25

ІІІ місце – Теслюк Анастасія 1-А 11.95 ІІІ місце – Цвігун Юра 2-Б 11.36

Біг на 30 м

дівчатка 1-2 кл. і дівчатка ДНЗ хлопчики 1-2 кл. і хлопчики ДНЗ

І місце – Сеник Діана ДНЗ 6.00 І місце – Батюх Вадим 2-А кл. 5.73

ІІ місце – Тимчишин Тетяна 2-А кл. 6.10 ІІ місце – Цвігун Юра 2-Б 5.89

ІІІ місце – Теслюк Анастасія 1-А кл. 6.20 ІІІ місце – Коваль Дмитро 2-А кл 5.94

Серед 3-4 класів за сумою місць в двох видах стали:

дівчатка хлопчики

І місце – Дереженець Наталя 4 кл. І місце – Химчук Андрій 4 кл.

ІІ місце – Голембйовська Наталя 4 кл. ІІ місце – Новак Сергій 4 кл.

ІІІ місце – Пиняга Іванна 3-А кл. ІІІ місце -¬Малюшевський Назар 4кл.