На честь відкриття ХХХІ Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро на Тернопільщині підняли прапор Національного Олімпійського комітету України

 Четвер, 11 серпня 2016 16:51
Опубліковано в Тернопільська область

Вже стало доброю традицією на Тернопільщині відзначати відкриття Олімпійських ігор підняттям прапора Національного Олімпійського комітету України. На честь відкриття ХХХІ літньої Олімпіади в Рі-де-Жанейро (Бразилія) 5 серпня 2016 року в парку ім. Т.Г.Шевченка Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”, Тернопільське обласне відділення НОК України разом з дитячо-юнацькими спортивними школами та спортивними клубами організували спортивне свято.

На Набережній Тернопільського ставу майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики Іван Панасюк у супроводі спортсменів урочисто пронесли імпровізований Олімпійський факел.

Олімпійський вогонь зустріли керівники міста, управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації, Тернопільського обласного відділення НОК України, спортсмени та тренери області.

Після привітань під супрвід Олімпійського гімну Олімпійський прапор підняли майстри спорту Міжнародного класу боксер Віктор Петров, легкоатлет Іван Панасюк, волейболістка Ангеліна Мірчева, Олімпійський чемпіон з футболу, заслужений майстер спорту Лютий Володимир.

Усіх присутніх привітав брат учасниці ХХХІ Олімпійських Олени Кривіцької Роман Кривіцький.

Свято завершилось спортивними змаганнями під гаслом „Олімпійці вперед”. Вихованці ДЮСШ з футболу” та інших видів спорту змагались в естафетах, а учні Тернопільської ДЮСШ „Екстрим” демонстрували майстер-клас з володіння роликовими ковзанами.

Переможці та призери, учасники змагань, отримали призи на згадку від Тернопільського обласного відділення НОК України, Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”. Багато чудових призів учасники отримали і від спонсора заходу ТОВ «Галичина Ласунка» та ТОВ Видавництва „Школярик”.