На Теребовлянщині Новорічні свята зустріли турніром з футзалу

10.01.2018
Тернопільська область

3-4 січня 2018 року Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", що на Тернопільщині, спільно з Теребовлянською ДЮСШ організували проведення Новорічного турніру з футзалу серед юнаків 2003 р. н і молодших.

У змаганнях прийняло участь шість команд: Теребовлянська ДЮСШ -1, Теребовлянська ДЮСШ- 2 Теребовлянська ДЮСШ-3, Тернопіль-1, Тернопіль-2, Київ – Республіканське вище училище фізичної культури.

Два дні тривали футбольні баталії. Кожен гравець, який представляв свій улюблений спортивний колектив, намагався продемонструвати рівень своєї фізичної та технічної підготовленості та виступити якнайкраще.

Отже, команди у справжній спортивній боротьбі справедливо розподілили призові місця між собою:

Перше місце виборола команда з міста Києва - Республіканського вищого училища фізичної культури , друге місце виборов згуртований колектив Тернопіль -1, третє місце посів спортивний колектив –

Тернопіль -2.

Теребовлянський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» нагородив команду-переможця Кубком та грамотами, а команди - призери отримали грамоти та цінні призи.