На Теребовлянщині відбулась першість району з волейболу серед юнаків

 Вівторок, 17 лютого 2015 16:41
Опубліковано в Тернопільська область

12 лютого 2015 року Теребовлянський спорткомплекс, яким опікується Теребовлянський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», гомонів дитячими голосами, адже там проходила першість району з волейболу серед юнаків 2000 р.н. і молодші. В змаганях прийняло участь 13 команд – це юні любителі волейболу із сіл Ілавче, Боричівки, Підгайчиків, Золотників, Струсів, Хмелівки, Мшанець, Великий Говилів, Довге, також команди ЗОШ №1 та №3, навчально-виховного комплексу та гімназії м.Теребовля.

З самого ранку аж до пізнього вечора тривали «запеклі двобої», адже кожна команда намагалась виступити якнайкраще, тому всі учасники виявляли свої «бійцівчські якості». До фінальних змагань вийшли команди з Боричіваки, Підгайчиків, Ілавче та ЗОШ №1 м.Теребовлі. А результати першості виявились такими: перемогу здобула Ілавченська ЗОШ І-ІІІ ст., друге місце вибороли юнаки Теребовлянської ЗОШ І - ІІІ ст. №1, третє місце посіли гравці Боричівської ЗОШ І-ІІ ст.

Організували змагання Теребовлянський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відділ освіти Теребовлянської райдержадміністрації та сектор з питань фізичної культури і спорту м.Теребовля.