На Теребовлянщині відбулись змагання з футболу

04.11.2016
Тернопільська область

Теребовлянський центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”, що на Тернопільщині, та відділ освіти Теребовлянської міської ради, 3 листопада 2016 року провели змагання з футболу на призи клубу "Шкіряний мяч" серед команд юнаків загальноосвітніх шкіл у віковій групі U-13.

Змагання проходили у два етапи: зональні змагання відбулись 29 жовтня , фінальні ігри – 3 листопада.

Право виступити у фінальних змаганнях вибороли чотири команди: це Лошнівська ЗОШ, Кровинська ЗОШ, Романівська ЗОШ та Теребовлянська ЗОШ №1.

У Теребовлі, на майданчику зі штучним покриттям місцевого стадіону „ Колос , відбулись фінальні матчі турніру.

Перше місце завоювала Кровинська ЗОШ І-ІІ ст., друге місце виборола Лошнівська ЗОШ І-ІІІ ст., а третє місце посіла Теребовлянська ЗОШ №1.

Команда – переможець нагороджена Кубком та грамотами Теребовлянського центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх", команди – призери грамотами від організаторів.