На Тернопільщині нагородили кращих волонтерів

 Середа, 05 квітня 2017 22:05
Опубліковано в Тернопільська область

У Тернопільському Національному педагогічному університеті ім. Володимира Гнатюка відбулось нагородження кращих волонтерів 2016 року.

В деканаті факультету педагогіки та психології зібрались кращі волонтери 2016 року, щоб урочисто отримати нагороди за чудову роботу за минулий рік, адже дівчата вже три роки допомагають у роботі Тернопільському

обласному центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”та водночас здобувають такий необхідний їм досвід, що знадобиться у навчанні та подальшій роботі за обраною спеціальністю „Соціальна робота”. Така співпраця між факультетом педагогіки та психології, яка розпочалась ще у 2004 році, триває вже тринадцять років поспіль. Багато поколінь студентів – волонтерів попрацювали в обласному центрі „Спорт для всіх”, а плідна співпраця триватиме і надалі.

На врученні були присутні декан факультету педагогіки та психології Володимир Мирославович Чайка та та заступник декана Ганна Богданівна Чайковська, які привітали своїх студентів з нагородами.

Студенти-волонтери Ірина Ніжинська, Ірина Бабійчук, Христина Мельник, Галина Соколовська та Галина Достова отримали грамоти та пам 'ятні статуетки „Кращий волонтер -2016” від Тернопільського обласого центру фізичного

здоров 'я населення „Спорт для всіх”.