На Тернопільщині відбулись обласні змагання з водного туризму

 Середа, 27 травня 2015 16:34
Опубліковано в Тернопільська область

У продовж трьох днів з 22 по 24 травня на річці Серет с. Струсів Теребовлянського району відбувались обласні змагання зі спортивного туризму з виду водний туризм в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх в парках і скверах».

 

Організували змагання:  Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Ярослав Ванджура),  Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (директор Оксана Пшенична).

 

Водний вид спортивного туризму для юнацтва є привабливий і цікавий. Він заохотив та заманив до участі з п’яти територій області аж  22 команди.  Чудові, по літньому теплі сонячні дні, добрий настрій, стали гарною підтримкою у проведенні змагань.

 

Цьогоріч змагання були особливі, так як вперше учасники виступали на катамарані-двійці та вже відомій  байдарці «Катран». У них приймали участь дві вікові групи, молодші та старші юнаки.

 

Перший день був для команд тренувальним з метою досконалого оволодіння  процесу посадки і висадки із плавзасобу та вміння справно маневрувати ним у стрімкому водному потоці.

 

Відновлені та набуті навики, наступного дня, на дистанції «Слалом», долаючи ворота прямого і зворотного ходу, показали кваліфікацію  спортсменів.

 

Суддівська колегія яку очолив Іван Панчук з м. Чорткова професійно і вправно підбила результати.

 

У молодшій віковій групі, клас суден «Катамаран», лінію фінішу перетнули: Максим Гринтус і Василь Сікорський  (команда Тернопільського ОКЦТКСЕУМ, тренер-представник Дмитро Мотринчук), здобувши  перше місце, на другій і третій сходинці пошани – Андрій Гонтарчук і Володимир Бондаренко  та Анатолій Бондаренко і Денис Попович (команди Збаразької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, тренер-представник Ігор Попович).

 

У класі суден байдарки місця розподілилися наступним чином: перше місце вибороли  Василь Сікорський і Антон Берегель (команда Тернопільського ОКЦТКСЕУМ, тренер-представник Дмитро Мотринчук),  на другій і третій сходинці пошани Денис Зелінський і Олег Товарницький та Олег Гівчак і Іван Зелінський (команди Теребовлянського центру туризму смт. Микулинці, тренер-представник Андрій Капуста).

 

У старшій віковій групі, клас суден «Катамаран», лінію фінішу перетнули: Роман Наджога і Віктор Артемович (команда Тернопільського ОКЦТКСЕУМ, тренер-представник Дмитро Мотринчук), здобувши  перше місце, на другій і третій сходинці пошани Іван Вітвітський і Володимир Гнитка (команда Бучацького району, тренер-представник Ірина Гуцул),  Сергій Омельчук і Іван Кравець (команда Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст. Шумського району, тренер-представник Олександр Омельчук).

 

У класі суден байдарки місця розподілилися наступним чином. Перше місце вибороли  Роман Наджога і Віктор Артемович (команда Тернопільського ОКЦТКСЕУМ, тренер-представник Дмитро Мотринчук), на другій і третій сходинці пошани Василь Дякун і Сергій Процик (команда Бучацького району, тренер-представник Ірина Гуцул),  Денис Волощук і Сергій Андрійчук (команда Тернопільського ОКЦТКСЕУМ, тренер-представник Дмитро Мотринчук).

 

У період дозвілля спортсмени  продемонстрували свої вміння у конкурсі «Юний рятувальник».

 

Висловлюємо щиру вдяку прихильникам спортивних змагів та здорового способу життя Голові сільської ради с. Струсів Роману Бойку та Роману Чабану, який облаштував рекреаційну зону, причал, на узбережжі річки  Серет де відбувся захід.

 

До зустрічі юні туристи на мандрівничих стежках та ріках Тернопілля і України.