На Тернопільщині завершився конкурс малюнка на спортивну тематику серед дітей-вихованців дитячих спеціалізованих навчальних закладів

 Четвер, 05 березня 2015 20:09
Опубліковано в Тернопільська область

На Тернопільщині завершився конкурс малюнка на спортивну тематику

серед дітей-вихованців дитячих спеціалізованих навчальних закладів, який тривав майже два місяці поспіль. Діти з любов'ю та цікавістю поставились до виконання умов конкурсу – перед художниками різного віку було поставлене завдання за допомогою олівця, фарб розповісти про своє бачення здорового способу життя, улюблений вид спорту та спортивні уподобання. Участь у конкурсі малюнка взяли участь діти від 9 до 18 років. Кожна дитина з допомогою малюнка розповідала про свій улюблений вид спорту та висловила своє розуміння здорового способу життя – хтось любить кататись на ковзанах, скейті та роликах та навіть серфінгу, дехто побачив себе з гирями чи з гімнастичною стрічкою у спортивному залі, хтось під час виконання ранкової зарядки, на футбольному полі, під час гри у волейбол та футбол, а дехто побачив свої уподобання, намалювавши чудові плакати на спортивну тематику. Але мабуть головна мета та завдання конкурсу виконано, а це не тільки пропаганда здорового способу життя, а й виховання у хлопчаків та дівчат понять про здоровий спосіб життя та потребу у щоденних заняттях фізичною культурою і спортом.

У конкурсі взяли участь діти з Бережанської обласної комунальної ЗОШ – інтернату І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням трудового навчання, Теребовлянського навчально-виховному комплексу Тернопільської обласної ради , Чортківської загальноосвітній школи-інтернату І-ІІІ ст.,Тернопільської обласної профспілкової школи мистецтв.

А переможцями стали: Павло Перегінець, Любомир Нагірянський, Христина Гавва, Нікола Шафран, Аліна Панила, Білінський Святослав, Юрій

Яворський, Ірина Вальків, Віталій Панчук, Андрій Чорній, Олександр Чижик, Михайло Хрик, Вероніка Соломон, Анастасія Тишковець та Анастасія Федун.

Переможці, призери та учасники нагороджені грамотами та призами від „Спорту для всіх”.