Не старіють душею ветерани

 П'ятниця, 02 жовтня 2015 11:38
Опубліковано в Тернопільська область

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку в шахово-шашковому клубі «Авангард», як завжди, зібралися прихильники інтелектуальних ігор. За сприяння Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» уже вкотре провели відкриті турніри зі швидких шахів і шашок серед чоловіків, старших за шістдесят, і чарівних красунь, які, ніхто в цьому не сумнівається, завжди залишаються молодими.

І нехай турніри, які завершилися сьогодні, 1 жовтня, трохи більше години тому, не відзначалися особливою масовістю (в обох узяли участь два десятки аматорів), за перемогу боролися справді непересічні майстри. В суперечці шахістів блискавичну реакцію продемонстрував Олександр Давидович, випередивши в боротьбі за перше місце Анатолія Мірошниченка та Івана Вовчишина. А серед шашкістів спортивна фортуна посміхнулася Андрієві Слободяну, який зміг стати кращим за інших претендентів на чемпіонський титул — Тараса Турчина і Ростислава Шумського.

Цікава деталь —віце-чемпіонам обох турнірів, Анатолієві Мірошниченку і Тарасові Турчину, призів дісталося навіть більше, ніж переможцям. Адже обох організатори відзначили ще й як найстарших учасників змагань.