«Олімпійське літо» гостювало у «Лісовій пісні»

 Понеділок, 31 липня 2017 13:44
Опубліковано в Тернопільська область

2017 року «Олімпійське літо» завітало у гості до дітей, які відпочивають в дитячому стаціонарному оздоровчому закладі «Лісова пісня»» Борщівського району, що на Тернопільщині.

157 діточок з нетерпінням чекали на «Олімпійське літо». На чудовому «зеленому» природному килимі табірного стадіону, оточеного лісом, недалеко від мальовничого ставка, розгорнулись «змагальні станції» спортивних випробувань. Тому, мабуть, через цю красу табір і назвали «Лісовою піснею». Це «Біг змійкою», «Ведення мяча», «Флорбол», «Боулінг», «Мішечки», «Фрізбі», «Човноковий біг», «Стрибунець», «Баскетбол» – нескінчений вир різноманітних естафет «захопив» увесь дитячий гамірний та енергійний дитячий колектив «таборят» «Лісової пісні».

Близько півтори години тривали спортивні цікаві випробування на усі смаки – естафети на швидкість, спритність, влучність та витривалість.

Найбільш швидкі та спритні завоювали «рекордну кількість» «талонів здоровя». Але ті дітки, яким не вдалось виграти у більшості естафет не залишились без призів.

Усі учасники отримали призи з логотипом «Спорт для всіх»на згадку від Тернопільського обласного центру фізичного здоровя населення «Спорт для всіх», Тернопільського обласного відділення НОК України та Видавництва «Школярик».