“Олімпійське літо” на Тернопільщині триватиме до кінця літа

 Четвер, 01 серпня 2019 10:40
Опубліковано в Тернопільська область

30 серпня 2019 року працівники Тернопільського ОЦФЗН “Спорт для всіх” відвідали стаціонарний дитячий заклад оздоровлення та відпочинку “Барвінок”, села Мшанець, Зборівського району.

Чудова сонячна погода сприяла  гарному настрою у хлопчаків та дітей, які  із захопленням змагались в естафетах “Фрізбі” , “Мішечки”, “Боулінг”, та “Біг змійкою”. Окрім цього вони отримали рекомендації щодо здорового способу життя в рамках проведення інформаційно-пропогандистської кампанії “Червона картка”.

Усі діти нагороджені  відзнаками  та призи з логотипом Тернопільського обласного центру фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх”, сертифікатами  та призами від Тернопільського обласного відділення НОК України, та призами від незмінного  спонсора - Видавництва “Школярик”.

Тернопільський обласний центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” на серпень цього року запланував проведення  цілої низки спортивно- оздоровчих заходів. Зокрема, 2-4 серпня пройдуть обласні  спортивних-масові  заходи, присвячені ХХ Всеукраїнському фестивалю лемківської культури “Дзвони Лемківщини”, в урочищі  «Бичова», що у Монастириському районі Тернопільщини.   Під час проведення фестивалю любителі спортивних активностей – дворового футболу на майданчику ЮКА та волейболу  матимуть змогу визначити найсильніших, найспритніших, та найбільш фізично та технічно підготовлених.

Також у серпні, протягом третьої табірної зміни,  заплановано проведення Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей в літній канікулярний період та заходів в оздоровчих таборах «Олімпійське літо». Працівники Тернопільського обласного центру фізичного здоров 'я населення

“Спорт для всіх” проведуть фізкультурно-оздоровчі заходи в  Міжгосподарському пансіонаті з лікуванням “Лісова пісня”, міста Борщів, в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку “Збруч”, смт.Скала–Подільська, Бощівського району, в дитячому оздоровчому закладі “Ромашка”, села Нирків, Заліщицького району, в  стаціонарному дитячому закладі оздоровлення та відпочинку “Барвінок”, села Мшанець, Зборівського району.

Олімпійське літо триває!