«Олімпійське літо» в гостях у Всеукраїнського фестивалю «Дзвони Лемківщини»

 Середа, 05 серпня 2015 10:48
Опубліковано в Тернопільська область

З нагоди Всеукраїнського фестивалю „Дзвони Лемківщини”, в рамках проведення Всеукраїнських масових заходів „Олімпійське літо”, в урочищі Дубовиця, що на Монастирищині, відбулось справжнє спортивне свято. Усі охочі мали змогу взяти участь у різноманітних змаганнях та розвагах за своїми уподобаннями. Любителі дворового футболу зібрались, щоб посперечатись у вправності на майданчику ЮКА від Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”. Cпортивні баталії тривали також і на волейбольному майданчику. Не менш захоплюючими були змагання з армспорту. Боролись за перемогу і шанувальники шашок. Адже сеанс одночасної гри на дванадцяти дошках проводив майстер спорту України Михайло Романишин. Змагатись із майстром своєї справи не так просто – тільки дві партії серед численних учасників змагань закінчились нічиєю.

А ще на учасників спортивного фестивалю чекали спортивні розваги – розпилювання колоди на швидкість, перетягування линви, та „подарунковий стовп”, висотою 10м. із сюрпризами на верхівці. Вісімнадцять учасників змагань подолали цей нелегкий шлях „по вертикалі ”, щоб отримати призи на згадку від департаменту сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА .

Два дні з раннього ранку до пізнього вечора тривали спортивні змагання та розваги. А тепер час назвати переможців. У змаганнях з волейболу перше місце виборола команда з Теофіпілки, що на Хмельниччині, друге місце зайняла команда-господар змагань з Монастириська, третє місце посіли гравці з Теребовлі. У дворовому футболі на майданчику ЮКА перемогла команда „Велес”, друге місце посіла команда з Теребовлі, третє місце виборола команда з Калуша, Івано-Франківщина. У змаганнях з армспорту перше місце завоював Сергій Лагно, друге місце виборов Михайло Ліснянський, третє місце посів Назар Кузьо.

У штовханні колоди перемогу здобув Сергій Яремко, друге місце виборов Ігор Випасняк, третє місце завоював Сергій Кунцьо. У розпилюванні колоди на швидкість перемогла команда зі Львова, друге місце здобув дружний колектив з Ужгорода, третє місце завоювала команда із с.Гончарівка, Монастириського району. А У перетягуванні линви першість виборола команда із с.Гончарівка, друге місце виборола команда із с.Тлумач, Івано-Франківщина, третє – посіла команда з Підгайчиків.

В.О. сектору сім'ї, молоді та спорту Монастириської районної державної адміністрації Петро Іванович Лащик висловлює щиру подяку департаменту сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА та Тернопільському обласному центру Фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” за допомогу та сприяння у проведенні спортивно-масових заходів в рамках проведення Всеукраїнського фестивалю „Лемківські дзвони”.