«Олімпійське літо» завітало до ОТ «Збруч»

 Вівторок, 28 липня 2015 14:20
Опубліковано в Тернопільська область

Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” приїхав в смт. Скала Подільська, що на Борщівщині у ОТ „Збруч”.

Друга зміна табору, яка триває 21 день з нетерпінням чекала приїзду працівників Центру. Дітки, що не вперше відпочивають у таборі з задоволенням допомагали розставляти спортивні естафети, робити розмітку, а особливо запитували про нагороди.

Змагання розпочалися з загальної веселої розминки, яку проводять працівники Тернопільського ОЦФЗН „Спорт для всіх” перед початком змагань з дітьми, які відпочивають у ОТ „Збруч”.

Веселі естафети та розваги це завжди можливість позмагатись та спробувати свої сили у різних випробуваннях, яких можливо не було на уроках фізичної культури у школі. Спортивні змагання і цього разу вдались на славу. Діти змагались у естафетах на влучність, технічність, спритність. Змагаючись, діти виховують не тільки фізичні, але й морально-вольові якості, зокрема, волю до перемоги.

Всі учасники змагань отримали нагородну атрибутику від Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення „ Спорт для всіх”, Тернопільського обласного відділення НОК України та ТОВ Видавництва „Школярик”.