«Перші кроки» завітали на масив «Східний» міста Тернополя

 Четвер, 27 жовтня 2016 10:58
Опубліковано в Тернопільська область

Вчора, 25 вересня 2016 року, „Перші кроки” завітали на масив „Східний” міста Тернополя. Сім команд – учасниць змагань – це команди із загальноосвітніх шкіл № 23, 15, 10, 17, 14, 13 та Тернопільської класичної гімназії зібрались у спортивному залі Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10, аби визначити хто з них найдостойніший представити свій колектив у фінальних змаганнях.

Кожен клас представив комплекс вправ ранкової гігієнічної зарядки у своїй неповторній інтерпретації, а учні, які керували виконанням вправ, працювали зі своїми командами, майже як справжні вчителі фізичної культури.

Ось і розпочались естафети, до яких діти старанно готувались. Кожен з них гідно представив свою школу, старанно виконував поставлене перед командою завданням, вкладаючи в нього усі свої уміння та навички. Вчителі також переживали за свої команди, адже витратили не одну годину для підготовки до „Перших кроків". Але якщо навіть у когось з учасників щось не вдалось, – не варто переживати з цього приводу, адже різноманітні навички та любов до фізичної культури і спорту залишаться з дітьми на все їх подальше життя.

Хлопці та дівчатка змагались бігу „змійкою”, естафеті зі скакалкою, „баскетболі”, веденні м’яча та „боулінгу”.

Ось і настав час оголосити переможця та призерів. Отже, перше місце з результатом 11 очок та вихід до фінальних змагань виборола команда Тернопільської спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів №17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов, друге місце з підсумком 18 очок завоювала команда-господарка змагань, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10, третє місце, теж набравши 18 очок, але згідно положення про змагання, поступившись у „бігу змійкою”, посіла команда Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами Тернопільського обласного центру фізичного здоров'я „Спорт для всіх”.

Організатори змагань: управління освіти Тернопільської міської ради,

Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення

„Спорт для всіх”, Тернопільське обласне відділення НОК України.