Першість з міні-футболу серед юнаків на Теребовлянщині

01.11.2019
Тернопільська область

31 жовтня  2019 року в м. Теребовля на міському стадіону "Колос" пройшлов турнір з міні-футболу серед юнаків ЗОШ І-ІІ ступенів.

У змаганнях брали участь Довгенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Кровинківська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів, Мшанецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Підгаєцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Долинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів.

Декілька годин тривали футбольні баталії, а в результаті перше місце  виборола Кровинківська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів, друге місце завоювала Мшанецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, третє місце посіла Долинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів.

Учасники змагань нагородженні грамотами Теребовлянського  центру фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх”, а  переможець отримав Кубок та грамоти.