Першість з волейболу серед дівчат ЗОШ І-ІІІ у Теребовлі

11.11.2019
Тернопільська область

7 листопада   2019 року в місті Теребовля на Тернопільщині, в Теребовлянській загальноосвітній школі №1, відбулась  першість з волейболу серед дівчат  ЗОШ І-ІІІ ст. за програмою ІV спортивних ігор школярів.

В змаганнях взяли участь Теребовлянська загальноосвітня школа №1, Теребовлянська загальноосвітня школа №2, Теребовлянська спеціалізована школа-ліцей, Кобиловолоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Після волейбольних баталій  перше місце виборола Теребовлянська загальноосвітня школа №2, друге місце завоювала Теребовлянська загальноосвітня школа №1, третє місце посіла команда Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею.

Учасники змагань нагородженні грамотами  Теребовлянського центру фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх”, а   переможець отримав Кубок та грамоти.