Традиційний турнір з міні-футболу, присвячений Дню Св. Миколая в Теребовлі

26.12.2019
Тернопільська область

22 грудня 2019 року в місті  Теребовля, що на Тернопільщині  на міському стадіоні "Колос" завершився традиційний турнір з міні-футболу, присвячений Дню Св. Миколая. В турнірі  прийняло участь 26 команд.

Після завершення довготривалих футбольних баталій, в яких всі команди про демонстрували високий рівень технічної та фізичної підготовленості, а   результати виявились наступними.

Перше місце виборола команда села Лошнів, друге місце  завоював спортивний колектив “Бровар” села Ласківці, третє місце посіла команда села

Застіночне, четверте місце завоювала команда села Підгайчики.

Організатори: Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” та федерація футболу Теребовлянського району.

Команди-фіналісти були нагородженні від федерації футболу Теребовлянського району медалями, грамотами, футбольними м'ячами,  а команда - переможець -кубком.