Турнір з волейболу серед ветеранів на Гусятинщині

 Четвер, 17 жовтня 2019 10:07
Опубліковано в Тернопільська область

12 жовтня 2019 року, спортивний зал Гусятинської ДЮСШ гостинно приймав гостей, що приїхали на турнір з волейболу серед ветеранів, приурочений святкуванню Дню захисника України.

На волейбольному майданчику зустрілися чотири  команди-учасниці з Гусятина, Копичинець, м.Сокаль Львівської області, м.Чемерівців Хмельницької обл.

Відкривали дійство юні патріоти - вихованці Гусятинського центру культури і дозвілля із прекрасними художніми номерами. З вітальним словом до усіх присутніх звернулися начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської селищної ради Ольга Туткалюк, заступник голови районнної ради Василь Охота, директор ГКП ФСТ «Колос – спорт для всіх» Антон Кузик, директор КЗ «ДЮСШ Гусятинської селищної ради» Ігор Троян.

Після урочистого відкриття турніру, команди помірялись силами у цікавих запеклих поєдинках.  Переможцями  стали ветерани з м.Сокаль. Гусятинці посіли почесне друге місце. Третіми стали волейболісти з Копичинець. Призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами та  отримали багато позитивних  емоцій.

Організатор змагань ГКП ФСТ «Колос – спорт для всіх» щиро дякує за співпрацю Тернопільському обласному центру здоров’я населення «Спорт для всіх», Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської селищної ради та Гусятинській газокомпресорній станції за фінансову підтримку чудового спортивного свята, який став уже хорошою традицією.