У Чорткові пройшли змагання з футзалу «Подарунки Миколая»

12.01.2016
Тернопільська область

Чортківський районний центр фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх” спільно з Тернопільським обласним центром фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”. 26,27 грудня 2015 року у  місцевому спортивному комплексі „Економіст” організував проведення турніру з футзалу „Подарунок Миколая”. Напередодні Нового, 2016 року, любителі цього популярного виду спорту виявили бажання помірятись силами між собою та визначити, хто з них найсильнишій, найспритніший та вправніший у футзалі. У змаганнях взяли участь 17 команд: 14 команд з Чортківського району, також 3 команди-гості: дві команди з Заліщицького району, колектив із с.Копичинці Гусятинського району. Метою проведення змагань була не тільки пропаганда фізичної культури і спорту, але й збір благодійних внесків у сумі гривень 5100, які передали для потреб Родинного дому „Введення в храм Пречистої Діви Марії” . Два дні тривали справжні „рицарські” поєдинки та нарешті було визначено найсильніших. Перемогу у турнірі здобула команда м.Копиченці Гусятинського району, друге місце вибороли любителі футзалу с.Долина Чортківського району, третє місце посіла команда с.Поділля Заліщицького району. Всього у турнірі з футзалу „Подарунки Миколая” взяли участь 170 чоловік. Переможці та призери отримали кубки, медалі та грамоти від організаторів турніру.